Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aleksandar osvojio drugu nagradu na Makfestu sa pesmom "Imav se"

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

IZJAVA VELIBORA DZAROVSKI - ZA VREME

+2
SnEzA
liljanam
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1IZJAVA VELIBORA DZAROVSKI - ZA VREME Empty IZJAVA VELIBORA DZAROVSKI - ZA VREME Čet Jan 08 2009, 18:22

liljanam

liljanam
Administrator foruma
Administrator foruma

Александар ќе победеше ако се откажеше од финалето


Револтиран од третото место на Александар Белов на „Операција триумф“, менаџерот Велибор Џаровски- Џаро, кој некогаш важеше за најголемиот дубарџија на Балканот, дава свој коментар. Тој смета дека ова е хрватско-босански естраден заговор против српскиот менаџер Саша Драгиќ, за следната година манифестацијата да не се одржи во Србија. А најмногу против нашиот пејач Белов зашто бил најдобар од сите.
- Александар можеше да ја добие победата на еден начин. Кога виде дека претходната ноќ му направија дубара во Хрватска со пренасочување на СМС-гласовите, требаше да се откаже и да стане морален победник. Тоа му го кажав и на неговиот композитор Кире Костов и на менаџерот Драган Пешиќ- Пеле и на финансиерот Бабаче. Им укажав дека Александар ќе го „сопнат“ на крај, што и се случи – вели Џаро.
Тој вели дека нејасно останува и тоа зошто во жирито немаше ниту еден претставник од Македонија.
- Александар е измамен. Тоа што сега нему му се случи со СМС-пораките, јас сум го правел со менување на кутиите на фестивалот „Белградска пролет“ во седумдесеттите години на минатиот век. Се сеќавам еднаш кога ги сменивме кутиите со гласачки ливчиња и наместо да победи фаворитот Златко Пејаковиќ со големиот хит на Корнелие Ковач „Ове ночи једна жена“, победи Мики Јевремови со „Доста ми је њеног хладног осмјеха“, но Мики тогаш не успеа да направи ни турнеја, зашто во тој момент со победата ја загуби публиката - коментира Џаровски.




Александар е регионална ѕвезда


За Александар, кој веќе стана мошне популарен како во Македонија така и во регионот, многубројни менаџери, композитори и дискографски куќи веќе покажаа интерес за соработка, а постои голема веројатност да настапи и на националниот избор за песна за „Евровизија“.
Тој ќе биде домаќин на концертот што на 31 јануари ќе се одржи во салата „Борис Трајковски“, каде учество ќе земат и сите студенти од академијата. На 7 февруари, на денот на неговиот 22. роденден, Александар во Неготино ги поканува сите учесници во „Операција триумф“.

http://www.zenskaakcija.org.mk

liljanam

liljanam
Administrator foruma
Administrator foruma

Ok, pokusala sam da prevedem, ali mi ne ide
U svakom slucaju kaze da se Alex trebao otkazati posle polufinala kad je saznao za problem sa Hrvatskim glasovima i tada bi ostao moralni pobjednik.

I pored toga sto sam vremenom naucila da vjerujem sve sto ovaj prevarant kaze, ja se neslazem sa njim. Aleksandar je uradio najbolju mogucu stvar, pojavio se nasmijan i veseo na finalu, i ostao takav do kraja. Ja sam bas ponosna na njega.

Sad ako neko moze da prevede bilo bi super.

Primetila sam jos nesto. Djaro je spomenuo "неговиот композитор Кире Костов" (njegov kompozitor Kire Kostov). Ako je ovo tacno, onda nemam nikakve sumnje da ce svaka Alexova pjesma biti veliki hit. Meni je Kire Kostov omiljeni Makedonski kompozitor.

http://www.zenskaakcija.org.mk

SnEzA

SnEzA

Ni ja ne razumijem sve........ Ako moze neko da prevede, ali ne sav tekst, vec da nam ukratko samo napise o cemu se radi, bila bih vrlo zahvalna!

http://operacijatrijumf.rs

Rada

Rada
Administrator foruma
Administrator foruma

Hvala na tekstu i prijevodu,slažem se s tobom Liljanam,Alex je uradio pravu stvar,pojavio se tamo lijep i nasmijan,sa dostojanstvom...baš kako treba svaka mu čast :naklon1:

http://tosebigking.yourme.net/forum.htm

liljanam

liljanam
Administrator foruma
Administrator foruma

Rada ::Hvala na tekstu i prijevodu,slažem se s tobom Liljanam,Alex je uradio pravu stvar,pojavio se tamo lijep i nasmijan,sa dostojanstvom...baš kako treba svaka mu čast :naklon1:

Vidis, zaboravila sam lijep Embarassed . Sve drugo stoji :naklon1:

http://www.zenskaakcija.org.mk

mira.65

avatar
Aktivni član
Aktivni član

PREVOD


Aleksandre pobedio bi da si se otkazao u finalu


Revoltiran trecem mestu Aleksandra Belovog u Operaciji Triumf,menadzer Velimir Dzarovski -Dzaro,ko je nekad vazio za najveceg prevaranta na Balkanu,daje svoj komentar.On racuna da je ovo hrvatsko-bosanski estradni zagovor protiv srpskog menadzera Sasu Dragica,zbog toga da se ova manifestacija sledece godine opet ne bi odrzala u Srbiji.A najvise protiv naseg pevaca Aleksandra Belova zato sto je bio najbolji od svih.
-Aleksandar je mogao da dobije pobedu samo na jedan nacin.Kad je video da su mu predhodne noci u Hrvatsoj napravili proneveru prenasokom SMS-glasova trebao je da se otkaze i bude moralni pobednik.To sam rekao i njegovom kompozitoru Kiretu Kostovom i menadzeru Draganu Pesic-Peletu i finansijeru Babacu.Ukazao sam im da ce se Aleksandar ,,sapleti,,na kraju,sta se je i dogodilo-kaze Dzaro.
On kaze da ostaje nejasno i to sto nema nijednog pretstavnika zirija iz Makedonije.
-Aleksandar je prevaren.To sto je je njemu sad desilo sa SMS-porukama ja sam to radio menjanjem kutija sa glasovima na festivalu,,Beogradskog proleca,,u sedamdesetim godinama prosloga veka.Secam se jednom sam promenio kutije sa glasovima i umesto pobede favorita Zlatka Pejakovica sa velikim hitom Kornelija Kovaca,,Ove noci jedna zena,,pobedio je Miki Jevremovic sa ,,Dosta mi je njenog hladnog osmjeha,,ali Miki tad ne uspeva da napravi ni turneju zato sto je u tom momentu pobede izgubio publiku-izjavljuje Dzarovski.


Aleksandar je regionalna zvezda

Za Aleksandra,ko je vec postao veoma poznat kako u Makedoniji tako i u regionu,mnogobrojni menadzeri ,kompozitora,diskografskih kuca pojavljuju interes za saradnju,a postoji i velika verovatnoca da ce nastupati na nacionalnom izboru za pesmu Evrovizije.
On ce biti domacin na koncertu sto ce se odrzati 31 januara u dvorani,, Borisa Trajkovskog,,gde ce uzeti ucestvo i ostali studenti akademije.Naime 7 februara,na danu negovog 22-gog rodjendana ,Aleksandar ce pozvati u Negotinu sve ucesnike ,,Operacije Triumf,,.

Rada

Rada
Administrator foruma
Administrator foruma

Hvala ti Mira :flover:

http://tosebigking.yourme.net/forum.htm

olja

olja
Administrator foruma
Administrator foruma

Stvarno nije fer za glasove, ko zna sta bi bilo na kraju, ali nije bitno, neka im bude, kao sto ste vec rekle bitno je da je on izasao na finale lijep i nasmijan,sa dostojanstvom...SVAKA CHAST ALEX.... :bisousmack:

AleksandreVolimTe

AleksandreVolimTe
Član Alex team
Član Alex team

žalosno!!!!!ali drago mi je da je on sve to dobro podnio!!!možda bi usitinu bilo malo (da kažem) glupo da je sve otkazao jer su im svima toliko toga pružili samim nastupom u OT...ali ipak kažem da nije fer...ali to je Balkan...što smo drugo mogli očekivati...nisam inače pesimistična...ali.... 🇳🇴

http://www.tose.bloger.hr

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright ©Aleksandar Belov | Design by:Vesna | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions