Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aleksandar osvojio drugu nagradu na Makfestu sa pesmom "Imav se"

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

STUDENTI MORAJU SKLADATI HIMNU OPERACIJE TRIJUMF

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Petra =)

avatar
Helper
Helper

Ravnatelj akademije ima potpuno drugačije mišljenje od žirija, barem što se tiče nastupa studenata na posljednjoj gala večeri Operacije Trijumf. Studenti su od njega dobili i zadatak za ovaj tjedan. Moraju napisati i skladati himnu Operacije Trijumf, a nagrada im je odlazak na predstavu "Chicago". Dirigent zbora će kao dodatnu nagradu dobiti i dvadesetominutni posjet svojih najbližih. Studenti su se dogovorili da je najbolje da Nikola Sarić preuzme odgovornost za skladanje glazbe.

Nikola S. i Ana cijeli dan zafrkavaju Đorđa. Nikola mu govori da je upravo on "Anina nova ljubav". Naime, Đorđe je već neko vrijeme pokazivao da mu je hrvatska predstavnica zavrtjela glavom, no izbačeni student Kristijan komentirao je kako Nikola S. ima puno više šanse kod Ane nego Đorđe. Iako je Adnan izjavio da odustaje, na nagovor studenata se smirio i predomislio. Mika ga je prije odlaska s Akademije uspjela utješiti, dok su drugi studenti Adnanu dali do znanja da im je jako stalo do njega.

Petra =)

avatar
Helper
Helper

nema na čemu mila moja Smile
i ja isto jedva čekam Very Happy Very Happy Very Happy

Maricc@

Maricc@
Urednik
Urednik

Hvala petrice na clanku,ljubim te :flover:

http://www.tosebigking.yourme.net

olja

olja
Administrator foruma
Administrator foruma

sta mislite o himni?...ja mislim da je Saric to jako dobro odradio i midlim da nisu bili fer,kad su trebali ici snimati(Sonja spava, Vukasin prica sa psihologom i mnogima je bilo prece bilo sta drugo osim snimanja)..naravno Aleksandar je otisao kad je trebalo i zvao je i druge ukucane...Nisu fer ispali prema Sajku ipak je on ulosio puno truda i vremena u tu himnu,a oni su sve to dobili na gotovo....

Rada

Rada
Administrator foruma
Administrator foruma

olja ::sta mislite o himni?...ja mislim da je Saric to jako dobro odradio i midlim da nisu bili fer,kad su trebali ici snimati(Sonja spava, Vukasin prica sa psihologom i mnogima je bilo prece bilo sta drugo osim snimanja)..naravno Aleksandar je otisao kad je trebalo i zvao je i druge ukucane...Nisu fer ispali prema Sajku ipak je on ulosio puno truda i vremena u tu himnu,a oni su sve to dobili na gotovo....

U potpunosti se slažem s tobom,nisu bili fer nikako :x

http://tosebigking.yourme.net/forum.htm

Admin

Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Sigurno,i ja se slazem sa vama...

http://tosebigking.yourme.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright ©Aleksandar Belov | Design by:Vesna | Hosted by: Forumotion

Free forum | Muzika | Pop, Varieties | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions